Tulekustuti kontrollilipik

100.00 

Hind 83.34 €+km

Tootekood: 119043 Kategooria:

Kirjeldus

Tulekustuti kontrollilipik

Tulekustuti kontrollilipik on märgis, mis paigaldatakse tulekustutile peale tulekustuti kontrolltoiminguid.Tulekustuti märgistamise nõue tuleneb siseministri määrusest nr 39 “Nõuded tulekustutitele ja voolikusüsteemidele, nende valikule, paigaldamisele, tähistamisele ja korrashoiule”.

Tulekustuti kontrollilipik on niiskus-, pleekimis- ja kulumiskindlad ning see sobib paigaldamiseks sise- ja välitingimustesse.

Antud kontrollilipik sobib oma mõõtmetelt 1-150 kilogrammisele või liitrisele tulekustutile. Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele seda lihtne paigaldada 1 kg tulekustutile, millel on vähe ruumi ja suur kontrolllipik varjaks osa pealdisest. 6 kg või liitrisele tulekustutile saab märgise aga paigaldada otse pealdise kohale nii jäävad teie andmed ja tulekustuti järgmine kontrolli aeg nähtavale. Kontrollilipikule kantakse vajalikud kuupäevad ja andmed käsitsi veekindlamarkeriga.

Tulekustuti kontrollilipik mõõtmed 36 mm x 85 mm

Tulekustutite kontrollilipikud valmistatakse teile eritellimusena. Kui te soovite oma ettevõtte andmeid ja kontrollija nime kontrollilipikule, siis lisage need arve koostamisel kommentaari lahtrisse. Kui te soovite kasutada oma kujundust, siis palun võtke meiega ühendust e-kirja teel

Eritellimustoodete tarneaeg 7 tööpäeva oleneb kogusest.
Eritellimustooteid ei ole võimalik tagastada 14 päeva jooksul.
Suuremate koguste puhul palun võtke meiega ühendust e-kirja teel.
Kogus 1 – 200 tk
Kogus 2 – 400 tk
Kogus 3 – 600 tk
Kogus 4 – 800 tk