Võltsimiskindel kontrollilipik

100.00 

Kogus 1 võrdub 200 kontrollilipikuga

Tootekood: 119038 Kategooria:

Kirjeldus

Võltsimiskindel kontrollilipik

Võltsimiskindel kontrollilipik on märgis, mis paigaldatakse tulekustutile, kui tulekustuti läbib edukalt kontrolltoimingud. Tulekustuti märgistamise nõue tuleneb siseministri määrusest nr 39 “Nõuded tulekustutitele ja voolikusüsteemidele, nende valikule, paigaldamisele, tähistamisele ja korrashoiule”.

Võltsimiskindel kontrollilipik on niiskus-, pleekimis- ja kulumiskindlad ning see sobib paigaldamiseks sise- ja välitingimustesse.

Antud kontrollilipik sobib oma mõõtmetelt 1-150 kilogrammisele või liitrisele tulekustutile. Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele seda lihtne paigaldada 1 kg tulekustutile, millel on vähe ruumi ja suur kontrolllipik varjaks osa pealdisest. 6 kg või liitrisele tulekustutile saab selle aga paigaldada otse pealdise kohale nii jäävad teie andmed ja kustuti järgmine kontrolli aeg nähtavale. Kontrollilipik märgistatakse auguraua abil, mis välistab andmete muutmise või kontrollilipiku võltsimise.

Võltsimiskindel kontrollilipik mõõtmed 36 mm x 85 mm

Võltsimiskindel kontrollilipikud valmistatakse teile eritellimusena. Kui te soovite oma ettevõtte andmeid ja kontrollija nime kontrollilipikule, siis lisage need arve koostamisel kommentaari lahtrisse. Kui te soovite kasutada oma kujundust, siis palun võtke meiega ühendust e-kirja teel

Eritellimustoodete tarneaeg 7 tööpäeva oleneb kogusest.
Eritellimustooteid ei ole võimalik tagastada 14 päeva jooksul.
Suuremate koguste puhul palun võtke meiega ühendust e-kirja teel.

 

Kogus 1 – 200 tk
Kogus 2 – 400 tk
Kogus 3 – 600 tk
Kogus 4 – 800 tk