Voolikusüsteemi kontrollilipik (võltsimiskindel)

180.00 

Kogus 1 võrdub 200 kontrollilipikuga

Tootekood: 419016 Kategooria:

Kirjeldus

Voolikusüsteemi kontrollilipik

Voolikusüsteemi kontrollilipik on märgis, millega märgistatakse tuletõrje voolikukapp. Tuletõrje voolikukappi märgistatakse voolikusüsteemi kontrolli käigus kontrollilipikuga juhul, kui tuletõrje voolikusüsteem on töökorras ja komplekteeritud nõuetekohaselt. Kontrollilipik paigaldatakse tuletõrje voolikukapile või voolikupoolile, et oleks võimalik tuvastada millal on viimati voolikusüsteemi kontrollitud ja kes toimingud teostas.

Nõuded kontrollilipikule tulenevad harmoneeritud standardist EVS-EN 671 standardisarjast. Kontrollilipik on niiskus-, pleekimis- ja kulumiskindlad ning see sobib paigaldamiseks sise- ja välitingimustesse.

Antud kontrollilipik sobib lamevoolikuga voolikusüsteemi ja pooljäigavoolikuga voolikusüsteemi märgistamiseks.Voolikusüsteemi kontrollilipikud on punasel, valgel, kollasel või rohelisel põhjal. Voolikusüsteemi kontrollilipikud on trükitud ühe värviga ja selle mõõtmed on 90 x 50 mm. Kui teil on enda kujundusega ja mitmevärviline kontrollilipik, siis saatke oma kujundus meile e-kirjaga.

Kontrollilipikud valmistatakse teile eritellimusena. Kui te soovite oma ettevõtte andmeid ja kontrollija nime kontrollilipikule, siis lisage need arve koostamisel kommentaari lahtrisse. Kui te soovite kasutada oma kujundust, siis palun võtke meiega ühendust e-kirja teel

Eritellimustoodete tarneaeg 7 tööpäeva oleneb kogusest.
Eritellimustooteid ei ole võimalik tagastada 14 päeva jooksul.

Suuremate koguste puhul palun võtke meiega ühendust e-kirja teel.

Kogus 1 – 200 tk
Kogus 2 – 400 tk
Kogus 3 – 600 tk
Kogus 4 – 800 tk